Peugeot 2008
1.2 PureTech Allure 1e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Cruise|Trekhaak|D-riem v.v. in 2024|Carplay|N.A.P|APK tot 03-2027
Direct kopen, basisprijs: € 10.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.949,-
LEASEPRIJS: € 180,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.189,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure 1e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Cruise|Trekhaak|D-riem v.v. in 2024|Carplay|N.A.P|APK tot 03-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 maart 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 68.668 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SG-078-R |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.125 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.690 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" LMV Hydre Gris
- Achterste zijruiten extra getint
- Vernis metaallak Rouge Ultimate
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB+ digitale radio-ontvangst
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Climate control
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Achteruitrijcamera
- Climate Control
- D-riem recent vervangen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoud boekjes
- Pack Connect
- RDW-leges
- Trekhaak